Jesteś tutaj : Accueil Zaclys Gazeta

La gazette de la mère Zaclys

illustration

© Tito

Nowość! Matka Zaclys wymyśla alternatywną zarządzania

Co wtedy? Faza regulowane z naszymi zasadami eksploatacji i naszej filozofii dostępne dla wszystkich, a nie tylko zorientowanej reklamy. Oto jak to działa.


Bezpośredni dostęp: kliknij tutaj

 

Po pierwsze, dlaczego umieścić pub na Zaclys? Przede wszystkim, aby pomóc zapłacić za serwery i finansowania dostępu do usług dla tych, którzy nie mogą przyłączyć się do stowarzyszenia.

Z usług album, Chmura, poczta, itp ..., które są proponowane, masz wiele serwerów, mocniejszy, bardziej kosztowne, a matka Zaclys mamy 2 podejścia:

1 / W przypadku członków to roczne składki członkowskie, które finansują te koszty, a matka Zaclys miesięczna zarządza równowagę między składek i opłat za hosting, bez długu lub kredytu inwestycyjnego.
Im więcej, tym więcej zwolenników serwery potrzeby, a tym bardziej składki płacić ... to rozsądna równowaga szukali, i to działa bardzo dobrze przez wiele lat.

Jest wolne od reklam dla naszych członków, jak wyjaśniono na stronie członkostwa, i to się nie zmieni.
 

2 / Ale matka Zaclys ma również na celu zapewnienie dostępu do tych usług do tych, którzy nie mogą (lub nie będzie) przyłączyć się do stowarzyszenia. Ponieważ nasze zaangażowanie jest, aby te wszystkie znane narzędzia i plebiscyt, aby każdy mógł korzystać z alternatywnych usług, proste, wolne, obsługiwanych przez Francję w odniesieniu do danych i prywatności. I finansować koszty hostingu naszych użytkowników nie są członkami, zasada jest prosta i nie zmienił się od początku: możemy wyświetlić ich banerów reklamowych na stronie.

Ale obecna reklama (Adsense i Amazon) fundusze niewielką część budżetu w stosunku do darowizn i składek, władze te są dalekie od naszych etyki i dają niewiele. Dlatego szukali alternatywy.

Bo to był sen, że jeden zastąpić tradycyjne zespoły pub, coś, co nam odpowiada ... ale co? Okazało się: własne opaski cenę chcesz! do promowania swojej pięknej pracy rzemieślniczej, ale także do wyrażania siebie, aby otrzymać wiadomość, swoje oddanie dziadka Roger swoje przesłanie miłości i humoru, następny termin w związku kulturalnych i sportowych itd ...

To będzie zabawa, aby zobaczyć te oryginalne opaski i niekoniecznie interesuje (nawet członkowie będą chcieli!), The "reklamodawcy" dadzą co mogą, Matko Zaclys będą obsługiwane przez ludzi, którzy dzielą się swoją filozofię. Każdy wygrywa.

Więc nie tracić ani chwili, przyjdź i powiedz nam o swoim życzeniu, aby utworzyć swój banner: kliknij tutaj

Zasada jest prosta:

 • Dar jest 1 miesiąc za pośrednictwem strony darowizny kwoty, którą chcesz
 • Twój baner zostanie opublikowana na stronie internetowej w miejscach gdzie obecne banery (album, wysyłanie, sztuczki i szybko webcloud)
 • W zasadzie równości, to nie jest ten, który daje najwięcej dzieje się w pierwszej, to sprawia, że ​​rotacja wśród wszystkich reklamodawców złożonego algo, że faworyzuje zespoły, które są mniej wzruszony niż inni
 • Możesz śledzić swoją publiczność (widoki i kliknięcia), bezpośrednio na stronie głównej w "Mój profil" / zakładka "Zpub"
 • Jeśli chodzi o format, standardowy banner (jak ten powyżej, 728x90 pikseli). jeśli możemy pomóc Ci stworzyć swój sztandar i masz już jeden, Wystarczy zamontować załączony w formularzu kontaktowym ( https://www.zaclys.com/Contact,99 ) I daje nam link do strony internetowej, które mają być wyświetlane po kliknięciu na banner.

 

Z poważaniem,

Matka Zaclys14 794 kliknięcia - stworzony 27/11/2015 12:08 przez Swims - zmieniony 23/01/2018 06:54Komentarz, komentarz, dyskutować ...

Info19 reakcje.

 • przez Bill (Zaclynaute) - 14/03/2018 19:11

  Bonjour futurdurable
  A quel type d'aide vous pensez ?

 • przez futurdurable (Zaclynaute) - 11/03/2018 04:05

  Bonjour,
  Bravo pour votre travail. Nous devons plus vous aider, nous allons le faire.

 • przez Bill (Zaclynaute) - 08/01/2018 14:52

  Bonjour JC TATU et Henka

  Effectivement :
  https://fr.wikipedia.org/wiki/Bon_p%C3%A8re_de_famille
  Le passage en question est donc reformulé. Merci de nous l'avoir signalé.

   [...] pour voir les réactions précédentes cliquer ici »(sert uniquement à vous signaler les réactions)


Podziel?

diaspora  G+  facebook  twitter  Digg  Yahoo  Delicious  Technorati  myspace
A lire également :retour


+ récents
Tout voir …Sitemap | Pomoc | odcisk | RGPD | Roboty i incydenty | budżet | darować | Chouchen | Z pub | Logo et charte

© Stowarzyszenie Matki Zaclys 1998-2018  - Zaclys v2.5

Śledź nas sur Diaspora, Mastodon, Google+, FaceBook ou Twitter

Tłumaczenia Google Translate